Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Inscriere
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Inscriere

Cum ma pot inscrie ca, consultant fiind exepert tehnic judiciar in silvicultura si exploatari forestiere?
Unde anume sa va inscrieti?
Fiti mai explicit!
:)
Consultant ca expert tehnic judiciar, silvicultura si exploatari forestiere
Sunteti inscris ca utilizator, inscrieti-va ca si consultant pe profesia : "expert evaluator" sau "alte profesii"
Desi am facut inscrierea la "alte profesii" nu mi se pare corecta. Ar trebui ca la respectivele domenii de activitate sa fie adaugata si cea de expert tehnic judiciar, pe specialitati. Asta tine de mediatorii site-ului.
valeriugreceanu a scris:

Desi am facut inscrierea la "alte profesii" nu mi se pare corecta. Ar trebui ca la respectivele domenii de activitate sa fie adaugata si cea de expert tehnic judiciar, pe specialitati. Asta tine de mediatorii site-ului.

Adresati aceasta rugaminte unuia dintre administratorii forumului ..... de exemplu, domnului Alin Popescu. :)