avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 520 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Inscriere
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Inscriere

Cum ma pot inscrie ca, consultant fiind exepert tehnic judiciar in silvicultura si exploatari forestiere?
Cel mai recent răspuns: Ioana Constantin , Contabil 09:14, 8 Septembrie 2009
Unde anume sa va inscrieti?
Fiti mai explicit!
:)
Consultant ca expert tehnic judiciar, silvicultura si exploatari forestiere
Sunteti inscris ca utilizator, inscrieti-va ca si consultant pe profesia : "expert evaluator" sau "alte profesii"
Desi am facut inscrierea la "alte profesii" nu mi se pare corecta. Ar trebui ca la respectivele domenii de activitate sa fie adaugata si cea de expert tehnic judiciar, pe specialitati. Asta tine de mediatorii site-ului.
valeriugreceanu a scris:

Desi am facut inscrierea la "alte profesii" nu mi se pare corecta. Ar trebui ca la respectivele domenii de activitate sa fie adaugata si cea de expert tehnic judiciar, pe specialitati. Asta tine de mediatorii site-ului.


Adresati aceasta rugaminte unuia dintre administratorii forumului ..... de exemplu, domnului Alin Popescu. :)

Alte discuții în legătură

Conditii practician in insolventa Valeriu Greceanu Valeriu Greceanu Va rog sa-mi spune-ti care sunt condittile pentru a infiinta o firma care sa aiba ca obiect de activitate insolventa si falimentul societatilor! (vezi toată discuția)
Expertul tehnic judiciar poate face si evaluarea bunurilor fara ca acesta sa fie expert evaluator autorizat anevar ? DenisRif DenisRif intr-un proces de partaj Expertul Tehnic Judiciar poate face si Evaluarea bunurilor fara ca acesta sa fie Expert Evaluator Autorizat ANEVAR in spiritul O.G. ... (vezi toată discuția)
Modificari 10 septembrie 2009 Alin Popescu Alin Popescu [b]Am introdus specializarea Expert judiciar in Catalogul Consultantilor Avocatnet.ro.[/b] Aceasta are deocamdata urmatoarele domenii: - Autovehicule, ... (vezi toată discuția)