Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Recuperare taxa platita in 2016
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Recuperare taxa platita in 2016

Buna ziua in urma anulari taxei de prima inmatriculare, daca in martie 2016 am platit taxa pentru prima inmatriculare o pot recupera? este vorba despre 1300 ron.

Multumesc.
Puteti recupera taxa achitata doar prin instanta, deocamdata