Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... luni 7.09 judecatoria sector 1- protestul continua?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

luni 7.09 judecatoria sector 1- protestul continua?

Nu prea am inteles ce se va intampla, azi nu am ascultat.
Da, protestul continua. Daca judecatorii vor incheia luni protestul, personalul auxiliar din justitie nu va face acelasi lucru.

Daca luni judecatorii Tribunalului Bucuresti vor dori sa tina sedintele, grefierii nu intra in sali.

Consilier juridic,
Gabriela Pintea
Eu am inteles ca protestul personalului auxiliar din justitie continua. Ori de proces tinut fara grefier in sala eu unul nu am auzit!
B-)
Vi se va da un nou termen procesul amanandu-se!:D
Va multumesc frumos,
A la guerre comme a la guerre! Trebuie sa ne prezentam macar noi...dar mai relaxati.