avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 746 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Stie cineva ce s-a intamplat astazi cu greva si
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Stie cineva ce s-a intamplat astazi cu greva si

daca astazi s-au tinut sedintele de judecata la judecatoria sectorului 1?

multumesc
av. Ileana Schwarz
La Tribunal nu s-au tinut sedintele, la JS1 nu stiu. :)
Multumesc frumos. Si Vineri , tribunalul a tinut sedintele , judecatoria sector 2 , nu!Ma voi convinge maine, ca am o cauza la JS1.

multumesc
av. Ileana Schwarz
Ieri am avut proces la JS1 - sala a fost inchisa, termenul l-am aflat cu greu abia astazi.
Am gasit tot ieri, pe net, o lista a instantelor care sprijina protestul. Pe acea lista am regasit JS1, dar nu si JS4, nici JS5.
Problema e ca nu stim exact cat va dura acest protest sau daca instantele vor decide in continuare sprijinul prin amanarea proceselor.
Mult succes!
Multumesc...intre timp m-am lamurit si am pierdut cateva ore azi.
La protestul avocatilor, au fost colegi care au primit amenda...mi-amintesc ca s-au platit acele amenzi( mentinute dupa reexaminare) de catre Baroul Bucuresti.

Poate ca si ei au dreptate dar si timpul meu costa bani iar interesele clientilor sunt afectate. Ganditi-va ca deja se dau termene in iunie...

av. Ileana Schwarz

Alte discuții în legătură

Luni 7.09 judecatoria sector 1- protestul continua? peraspera peraspera Nu prea am inteles ce se va intampla, azi nu am ascultat. (vezi toată discuția)
Luni, 07.09.09. judecatorie sector 4 alexandru andra alexandru andra Buna ziua Stiti cumva daca astazi s-a tinut sedintele la judectaoria sectorului 4?? Nu am ajuns acolo si as fi vrut sa stiu. Multumesc (vezi toată discuția)
"protestul" magistratilor ContSters21504 ContSters21504 In tara aceasta totul este posibil. Daca magistratii nu pot face greva, nici o problema...ii spunem \"protest\". Cum e posibil acest lucru idiot? Pai daca s-ar ... (vezi toată discuția)