Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general intreprindere individuala
Discuție deschisă în Contabilitate în general

intreprindere individuala

este obligatorie casa de marcat la o intreprindere individuala cu activitate de comert,daca contabilitatea se tine in partida simpla si venituri chelt.nu au importanta ca la srl.va multumesc
Daca prestati serviciul strict la domiciliul clientilor Dvs, si nu aveti un atelier cu dotarile necesare activitatii, va incadrati la lit.l, art 2 din OUG 28/1999.