Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Finantare formare profesionala IT
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Finantare formare profesionala IT

Pentru o societate care acorda asistenta tehnica pentru diferite programe informatice si care asigura formare profesionala la proprii angajati exista vreo posibilitate de a acoperi aceste costuri. Pot fi accesate niste fonduri europene in acest sens?
Da.
- La ora actuala mai sunt fonduri pentru:
[ link extern ]
- dar, in fiecare an puteti aplica si in cadrul programelor din fonduri structurale pentru care detalii gasiti la:
[ link extern ]