Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Angajare cu permis de sedere
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Angajare cu permis de sedere

Buna ziua. De ex. adresa de pe permisul de sedere e in Bucuresti, ma pot angaja in Brasov?
Multumesc.
Da, puteti sa va incadrati la o societate din Brasov.
Ce aveti in vedere?
OG 25/2014 privind încadrarea în muncă şi detaşarea străinilor pe teritoriul României şi pentru modificarea şi completarea unor acte normative privind regimul străinilor în România