Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Reciclare ambalaje
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Reciclare ambalaje

Caut o solutie pentru reciclarea ambalajelor nefolosibile cum ar fi carton, doze din tabla,sticla de sticla si de plastic. Cred cu siguranta ca multecosturi sunt nejustificate prin aruncarea lor, tinand cont ca o mare parte din ele ajung in natura, pe campuri si terenuri, unde au efect negativ asupra solului, vegetatiei, culturilor si aspectul de murdarie. Multumesc! O zi minunata!
~ Conținut șters la cerere ~
Ma refeream daca este firma dispusa pentru colectare,intrucat am cautat si nu am gasit.