Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... recalcularea pensiilor care au grupa de munca
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

recalcularea pensiilor care au grupa de munca

Buna ziua.
Va rog sa imi spuneti daca legea ce prevede recalcularea pensiilor cu grupa de munca este in vigoare.

Va Multumesc.
Presupun ca va referiti la Legea nr.192/ 2015.
Gasiti mai multe informatii aici:www.avocatnet.ro/content/for...
Va multumesc