Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... proces verbal politie
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

proces verbal politie

Buna seara se poate intocmi un proces verbal de circulatie dupa 4 luni ?
Nu ! Poate va referiti la situatia in care dvs ati primit un PV de circulatia la 4 luni de la comiterea faptei ... asta e altceva .