Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... recuperare taxa de mediu
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

recuperare taxa de mediu

am 2 auto pt care am platit taxa de mediu,si as dori sa stiu cum pot recupera acesti bani..Mai exact una am cumparat-o din Romania si am toate actele ca a fost platita taxa de mediu in ianuarie 2014 si cealalta am platit eu in 2016 fiind adusa de mine in tara
Doar prin actiune in instanta aveti sanse la recuperarea taxelor achitate.
ce inseamna asta ca si costuri?