avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 740 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Retroactiv concediu crestere copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Retroactiv concediu crestere copil

Buna ziua. O doamna are toate actele necesare pentru prelungirea concediului de crestere copil de la 2 la 3 ani. Actele au fost depuse la Primarie s-a facut si ancheta, dar dosarul nu s-a depus la Directia de Asistenta comunitara la timp. Imi puteti spune in acest caz daca se da si retroactiv.

Alte discuții în legătură

Necasatoriti ! ! ! NeaguFlorin0703 NeaguFlorin0703 Buna Ziua am o problema , azi am depus actele pentru indemnizatia de crestere a copilului , toate actele erau bune dar cand am ajuns acasa am fost sunati de la ... (vezi toată discuția)
Prelungire ccc Loredana_84 Loredana_84 Buna ziua, O salariata se afla in CCC 2 ani pana la 16.08.2014. Tatal inca nu intrat in CCC o luna. Intre timp, salariata a nascut din nou in ... (vezi toată discuția)
Prelungire ccc si indemnizatie copil cu handicap usor brawnie brawnie Buna ziua Am o problema privind prelungirea CCC si a indemnizatiei pana la 3 ani pentru copil incadrat in grad de handicap usor. Copilul implineste 2 ani pe ... (vezi toată discuția)