Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Declaratia 392 B
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Declaratia 392 B

Se mai de pune declaratia 392B? Din calendarul obligatiilor fiscale nu reiese acest lucru. Ce declaratii trebuie sa depuna o Intreprindere Individuala in anul 2017.
Nu se mai depune 329B. A fost suspendata pana la 31.12.2019.

www.avocatnet.ro/content/art...
Nu se mai depune in acest an.