Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Calcul indemnizatie de crestera copilului
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Calcul indemnizatie de crestera copilului

Buna ziua.Am si eu o nelamurie daca ma puteti ajuta.Am depus dosarul de CCC in dec pe 19.Pe adeverinta de salariu pe ultimile 24 luni la venit net realizat apar anumite sume iar pe flutuasii mei de acasa alte sume la venit net.Nu ar trebuie sa fie aceasi sume pe lunile respective?Cum calculeaza de la servici venitul net si unde ar trebui sa merg sa intreb ptr a ma lamuri?
Mergeti la angajator si vedeti ce va spune.

In adeverinta pentru indemnizatie se trece salariul net incasat .