Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Infiintarea SRL
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Infiintarea SRL

Care sunt pasii pentru a infiinta un SRL in care sa functioneze diverse activitati medicale (cabinet medical individual - medic de familie; cabinet psihologic individual - psiholog) si servicii consultanta (in S.S.M. avand cursuri postuniversitare in domeniu, protectie civila, P.S.I., etc). Conditia este de a pastra contractele cu Colegiul Medicilor si Colegiul Psihologilor. Multumesc anticipat
~ Conținut șters la cerere ~