Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Medicina muncii
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Medicina muncii

Ca PFI trebuie sa fac examenul periodic de medicina a muncii?
Nu. Doar lucratorii.
Multumesc
Controlul medical anual, la medicul de familie, in luna in care v-ati nascut si sunteti programat, nu strica sa-l efectuati. Este chiar indicat.