Forum Discuţii juridice Traduceri Indrumare pt sustinerea examenului la CPPC
Discuție deschisă în Traduceri

Indrumare pt sustinerea examenului la CPPC

Buna,

Luna viitoare voi da examen.....pe domeniu juridic....lb germana
Ma poate ajuta cineva prin a-mi spune ce fel de documente sunt mai des date la examen...??
Am emotii deja.....fiindca nu am experienta in domeniu....

astept un raspuns cu nerabdare!!!
Iti pot trimite, daca vrei, cateva subiecte - cele pe care le-am dat eu si unele pe care le-am primit si eu la randul meu de la altii, numai ca sunt pe engleza sau franceza. Dar, daca vrei sa iti faci o idee despre gradul de dificultate al textelor, ti le pot pune la dispozitie.
Bafta la examene!
Buna,
Da!!! M-ar ajuta foarte mult subiectele in engleza.....pt idee macar....

Multumesc mult
ancutza_5@yahoo.com - adresa mea de mail
Ok, iti voi trimite in seara aceasta materialele pe adresa de mail indicata. Multa bafta!
multumesc mult!
Va rog frumos, daca este posibil, sa imi dati si mie acele subiecte. Multumesc frumos.
Mail: eskybax@yahoo.com