Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa auto

Buna ziua,
Anul trecut, in luna aprilie am cumparat o masina din 2006, pentru care am platit o taxa de 3000 lei.Mai pot recupera aceasta taxa? Va multumesc!
Puteti recuperata timbrul de mediu doar prin intermediul instantei
Multumesc mult!