Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Modificarea adresei de E-mail
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Modificarea adresei de E-mail

La momentul inscrierii in acest sait, am folosit o adresa de e-amil pe care , in momentul de faţă nu o mai aceesez asa de des. Doresc sa inlocuiesc aceasta adresa de mai lcu o alta. Am incercat in profilul meu dar nu a voie la modificarea aresei de mail. Modificarea altor date este permisa dar aceastanu. Cum se poate modifica?
Luati legatura cu administratori site-ului. Doar ei pot sa faca acest lucru.
Le puteti scrie un mesaj privat si solicitati modificarea adresei de mail.
sau mai simplu va inregistrati cu un nou profil , atasat noi adrese de mail iar la vechea adresa va dezabonati sa nu mai pimiti informati de la acest site
Din cate stiu, dintr-un raspuns al lui @Alin Popescu adresa de email nu se poate schimba deocamdata nici de catre ei, administratorii.
Deci nu ramane decat sa va faceti alt cont.
Va faceti un nou cont cu o noua adresa, iar vechiul cont se poate sterge.
elga50 a scris:

Din cate stiu, dintr-un raspuns al lui @Alin Popescu adresa de email nu se poate schimba deocamdata nici de catre ei, administratorii.
Deci nu ramane decat sa va faceti alt cont.

Exact asta am inteles si eu!
Dar la ce va foloseste adresa de mail daca oricum intrati pe avocatnet? Notificarile pe care eventual le-ati primi pe mail sunt pentru mesaje , raspunsuri , etc Iar acestea le puteti citi oricum odata ce intrati pe contul de pe avocatnet.:)