Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Magazin Online
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Magazin Online

Buna,as dori sa stiu daca pot deschide un magazin on-line cu sediul in tara dar cu vanzari in toata Europa.
In teorie e posibil, din punct de vedere practic s-ar putea sa fie mai complicat. Daca nu stiti cum trebuie procedat, cereti sfatul unui jurist specializat in comertul din cadrul UE.
Iar aici pe site aveti vreun jurist specializat sau e nevoie sa public anuntul in alta pagina a forumului,multumesc anticipat.
Pe acest forum este interzisa recomandarea de consultanti, dar va puteti cauta singur consultant prin rubrica de Cauta consultant.