Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Recomandare avocat Constanta
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Recomandare avocat Constanta

Buna seara!
Imi poate recomanda cineva un avocat din Constanta specializat in drept penal?
Va multumesc!
Pe acest forum este interzisa recomandarea unor avocati, dar va puteti cauta singur unul prin rubrica de Cauta consultant.