Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... greva magistratilor
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

greva magistratilor

...magistratii mai sunt in greva?
ma rog...mai protesteaza?
Cititi topic-ul "Pro si contra protestului magistratilor" din forumul "Magistrati si admitere in magistratura".
Gasiti acolo mai multe informatii.

Consilier juridic,
Gabriela Pintea
Gabriela Pintea a scris:

Cititi topic-ul "Pro si contra protestului magistratilor" din forumul "Magistrati si admitere in magistratura".
Gasiti acolo mai multe informatii.

Consilier juridic,
Gabriela Pintea

Multumim =D>
Indiferent de topic un lucru este cert : protestul acesta va continua si saptamana vitoare!B-)