Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... CONTINUA PROTESTUL MAGISTRATILOR?
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

CONTINUA PROTESTUL MAGISTRATILOR?

Stie cineva daca azi, vineri, 25 septembrie, magistratii mai sunt in proces.Eu aflu ba ca da, ba ca nu, ieri au avut niste discutii, dar nu stiu daca protestul a incetat.ILa instantele din Bucuresti se judeca azi sau se amana fara discutii procesele?
Instantele din Bucuresti sunt si astazi in protest, deci acorda termene in toate cauzele.

Consilier juridic,
Gabriela Pintea
Multumim frumos.O zi buna.
Un lucru este cert: distractia continua! Personal cred ca va mai dura pana in preajma alegerilor electorale!B-)
Am inteles ca de luni, 28 septembrie 2009 se va intra in salile de judecata:)

Asa este??

Stie cineva care este adevarul pana la aceasta ora?
Si totusi magistratii suspenda protestul !=D>
A venit acum ultima stire

[ link extern ] /