Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Aplicare legea 170/2016
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Aplicare legea 170/2016

am cod caen 5630-bar .
ce documente sunt necesare si unde se depun ?.In lege spune ca trebuiesc depuse pana pe 27 martie.
va multumesc frumos
moldoveanu56, utilizator
Daca va referiti la impozitul specific, acesta va fi platit de cei care la 31.12.2016 erau inregistrati ca platitori de impozit pe profit. Ceea ce se stie pana acum este ca acestia trebuie sa modifice vectorul fiscal in acest sens pana la 31.03.2017, prin depunerea declaratiei 010.
Iulian MANEA, Contabil