avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1904 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Ce trebuie sa fac - schimbare grad de handicap
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Ce trebuie sa fac - schimbare grad de handicap

Va rog sămă ajutați am un plămân distrus de tbc ân 2013 am depus dosarul la DGASPC si am primi gradul 2 accentuat iar ân 2016 mi-au dat gradul mediu am făcut contestație si mi-au tăiat-o definitiv având același diagnostic vă rog să mă ajutați tel0722491567

Alte discuții în legătură

Schimbare grad handicap George Dan George Dan Bună seara mă vă rog să mă ajutați am un plămân distrus de tbc ân 2013 am depus dosarul la DGASPC si am primit gradul 2 accentuat la comisie an 2016 ... (vezi toată discuția)
Contestatie grad de handicap crina_cry crina_cry Buna ziua, am si eu o intrebare. in luna Iunie am avut comisia la handicap Bacau si mi sa dat grad mediu, am facut contesatie online la Bucuresti, am primit ... (vezi toată discuția)
Pensie/ajutor handicap FocusMarvo FocusMarvo Buna ziua! Am 27 de ani si recent am fost diagnosticat cu Spondilita Anchilozanta. De cand am terminat liceul am facut o postilceala de 1 an si jumatate cu ... (vezi toată discuția)