avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1912 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Atestat experienta profesionala
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Atestat experienta profesionala

Buna seara
As dori sa știu dacă în calitate de bugetar(politist) pot obține un atestat de experiență profesionala conform Ordinului 134/2016 al Ministerul Muncii, Familiei, Protecției Sociale și Persoanelor Vârstnice!
Aștept îndrumare din partea dumneavoastră! Stima
Calitatea de cadru activ al M.A.I. nu intra sub incidenta acestui Ordin.
Dar in cazul în care nu mai sunt cadru activ MAI? MULTUMESC
Buna ziua
În cadrul discuției noastre, va rog sa mă ajutați cu un răspuns daca se poate la ceea ce am postat!!
Nu mai sunt cadru MAI și aș vrea să știu dacă pot obține acest atestat de experiență profesională!!??!
Mulțumesc
Daca nu mai sunteti cadru activ, puteti obtine ce atestat doriti.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Autorizarea furnizorilor de formare profesionala in 2017 Viorel_Lucaciu Viorel_Lucaciu Pana în 2017 o firma, care forma personal ( de exemplu : auditor intern în domeniul managementului calității), primea o autorizare pe timp de 4 ani de la ... (vezi toată discuția)
Agent securitate moris ct moris ct Pentru fost cadru militar,mai este nevoie de școala de agenti de paza,sau se obtine atestatul fara acel curs? (vezi toată discuția)
Servicii ingrijre batrani la domiciliu lucianrosca lucianrosca As vrea sa stiu ce conditii/autorizatii trebuie avute/obtinute pentru ingrijirea de batrani la domiciliul lor si pentru organizarea de excursii cu cazare a ... (vezi toată discuția)