avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1081 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Factura servicii utilizare imagini site
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Factura servicii utilizare imagini site

Am achizitionat o factura de servicii pentru utilizarea unor imagini pe site. Am primit factura fara cod fiscal. Cum inregistrez in contabilitate si furnizorul si factura neavand cod fiscal. Multumesc.

Alte discuții în legătură

inregistrarea in contabilitate a bonurilor fiscale,valoric ContSters176126 ContSters176126 as vrea sa stiu daca au mai aparut unele modificari legislative privitoare la OMFP 293/2006;multi nu se complica sa elibereze facturi,dau bonuri fiscale si ... (vezi toată discuția)
Achizitia de imagini (stock) vferi vferi Am nevoie pentru niste designuri de cateva imagini de pe siteuri care vand asa ceva. Intrebarea mea este ca le pot cumpara ca pers fizica fiind administrstor ... (vezi toată discuția)
Bon fiscal nestampilat Cristina Vasile Cristina Vasile Buna seara! Daca am bonuri fiscale, altele decat cele de combustibil, cu produse protocol, papetarie, etc, si [b]nu sunt stampilate[/b], cu valoare de pana ... (vezi toată discuția)