Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Caine care latra la bloc
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Caine care latra la bloc

Buna ziua,locuiesc la bloc,cainele meu (shitzu) ramane singur in intervalul 8.30-17.00.Sunt posibilitati sa mai latre desi de fiecare data cand am ajuns acasa,uneori mai devreme de ora 17.00 cainele nu latra.Nimeni nu m-a sesizat pana acum de vreo problema cu latratul,numai vecina de deasupra care se pare ca are o problema cu cateii(ea spunand ca lucreaza numai de noapte..).Mai sunt si alti caini ,de exemplu deasupra ei de care s-a mai luat .Se poate sa primesc amenda ?
~ Conținut șters la cerere ~