Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... asociatia familiala
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

asociatia familiala

as vrea sa imi deschid un magazin pe asociatie familială si daca se poate sa primesc fonduri pt acest lucru si ce trebuie sa facem pt a deschide o mica afacere!!imi cer scuze daca nu ma-m exprimat corect
~ Conținut șters la cerere ~