Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Reziliere contract Orange
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Reziliere contract Orange

se poate rezilia un contract de telefonie mobila Orange persoana juridica, chiar daca mai avem perioada de contract? Si in ce conditii se poate rezilia.
~ Conținut șters la cerere ~