Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Tipuri de blocuri in Bucuresti
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Tipuri de blocuri in Bucuresti

Salut, stiu ca suna nepotrivit dar stie cineva unde se pot gasi ce tipuri de blocuri sunt in Bucuresti? si ma refer la tipul de constructie,grad seismic,izolatie,bla bla....nu reusesc sa gasesc decat discutii generale si eu am nevoie de ceva cu poza si toate specificatiile.....nu pot alege intre doua apartamente, in blocuri diferite..
Multumesc mult!
In mod normal, la primarie ar trebui sa se gaseasca astfel de date, in ideea ca primaria/ arhitectul primariei detine planul de urbanism si emite autorizatii de constructii.