Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Minorul in dreptul penal - lucrare de licenta
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Minorul in dreptul penal - lucrare de licenta

Buna ziua ,
Am finalizat cursurile facultatii de drept in 2013. Anul acesta m-am decis sa dau examenul de licenta. Astfel mi s-a propus tema " Minorul in dreptul penal roman. Analiza comparativa intre vechiul si noul cod penal".
Problema e ca nu mi s-a dat nici un fel de bibliografie,nici un fel de plan de lucru. Nici nustiu cum si de unde sa incep.
~ Conținut șters la cerere ~