Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Probleme câini vecinilor
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Probleme câini vecinilor

Vecini de lănga mine au 5 cåini legati in curte , mirosul de la ei este îngrozitor ,nu pot sta in curtea mea de miros.Nu am vazut pe nimeni sa faca curătenie vreodată, la ei sau sa spele .Ce pot face legal in privinta asta fara sa ma cert cu ei?