Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Contract cu servicii mentenanta informatica
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Contract cu servicii mentenanta informatica

Buna ziua. As dori sa inserez intr-un contract de servicii mentenanta informatica cu un operator economic care imi face mentenanta si are acces la toate parolele firmei si la serverul firmei, un articol ca si clauza de confidentialitate. Ma puteti ajuta cu o formulare juridica ce intareste siguranta ca acest operator economic nu va divulga din secretele companiei noastre :).
Multumesc anticipat.
~ Conținut șters la cerere ~