Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate verificare factura telefonica
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

verificare factura telefonica

Buna seara.
Sotul meu si-a luat un telefon la abonament. A scos abonamentul din el si mi-a dat mie telefonul el. Mi-am pus abonamentul meu si cartela mea in el.
Acuma sotul meu imi spune ca poate verifica absolut tot ce fac eu pe telefon, pt ca telefonul e luat pe numele lui - chiar daca este abonamentul meu in el.
Este posibil asa ceva?
Nu!
Nu este posibil!