Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Posibilitate poprire pe cont
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Posibilitate poprire pe cont

In 2014 am facut un imprumut,nu am mai putut plati pentru ca am fost disponibilizat.Creeanta a fost preluata de o firma de recuperari.Am fost plecat din tara si acum intors am gassit loc de munca si trebuie sa imi fac card de salariu.Pot fi gasit sa mi se puna popriere??
depinde...daca sunteti sfatuit bine, nu. Oricum, tot ce trece prin banca poate fi detectat !
Va multumesc de raspuns.Ati putea sa ma sfatuiti in vreun fel sa imi fac o idee.V as fi recunoscator.
Puteti sa ma ajutati in vreun fel?
Dacă veți fi plătit prin cont bancar, veți fi detectat de executorul judecătoresc.
Asta daca s a ajuns la executor,adica am fost dat in judecata nu?