Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... amenajare constructie in regie proprie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

amenajare constructie in regie proprie

Am 3 prieteni care ma ajuta dezinteresat la amenajarea vilei
Ce pot face ca sa evit amenzile de la itm?
Trei prieteni care va ajuta dezinteresat timp de un an la construirea unei case va fi greu de acceptat de ITM. Cred ca problema mai complicata s-ar putea sa o aveti cu dirigentele de santier, care este obligatoriu.
Vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/content/for...

Nicio casa nu mai poate fi construita fara angajarea unui diriginte de santier .
www.avocatnet.ro/content/art...