Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Necesitate diriginte pentru instalatii
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Necesitate diriginte pentru instalatii

Buna ziua. Doresc sa construiesc o pensiune cu sala de evenimente in mediu rural. Suprafata cladirii este de 960 mp iar suprafata desfasurata 1250 mp. In momentul de fata astept autorizatia de constructie si as dori sa intreb daca o sa am nevoie si de un diriginte de santier pentru instalatii?
Va multumesc frumos.
Aveti nevoie de diriginte de santier conform prevederilor Legii constructiilor nr.10/ 1995 cu modificarile si completarile ulterioare.
Gasiti informatii suplimentare aici: www.avocatnet.ro/content/art...