Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Infiintare firma de intermediere online
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Infiintare firma de intermediere online

Buna ziua!

Am decis sa infiintez o firma de intermediere care isi desfasoara activitatea pe o platforma online.Platforma va fii publica si va contine informatii legate de furnizorii pricipali cu care firma va colabora si date legate de preturi, oferte, promotii, etc.
Ma aflu inca in stadiul de inceput in care doresc intocmirea unui plan de afaceri si nu gasesc niciunde in codul CAEN obiectul meu de activitate. Daca ma poate ajuata cineva care lucreaza in domeniul acesta, ii multumesc.
~ Conținut șters la cerere ~
Furnizorii sunt Magazinele care practica comertul cu ridicata. Deci cuprind o gama variata de produse, incepand de la produse alimentare, pana la electrocasnice si aparatura birotica.
Teoretic firma pe care doresc sa o infiintez este doar o platforma online facuta cu scopul de a oferii informatii intreprinderilor mici si mijloci, cu referire la preturi si promotii a unor furnizori de pe o anumita zona.
~ Conținut șters la cerere ~