Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cod Caen pt servicii de catering cu livrari la ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cod Caen pt servicii de catering cu livrari la domiciliu

Buna ziua!
As dori sa deschid o pizzerie doar cu livrari la domiciliul clientului,ma puteti ajuta cu codul Caen pe care trebuie sa-l inregistrez?Sau imi puteti spune unde sa cer mai multe detalii?M-ar interesa si pasii pe care trebuie sa-i urmez,ce avize si autorizatii trebuie sa am?
Va multumesc frumos,o zi buna!
~ Conținut șters la cerere ~