Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Informatie cu caracter public sau nu?
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Informatie cu caracter public sau nu?

Solicitarea la Legea nr. 544/2001 referitoare la continutul unui contract incheiat intre o primarie si un constructor, privind reabilitarea unei strazi constituie informatie de interes public, sau prezinta o exceptie? multumesc
~ Conținut șters la cerere ~