avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1631 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Informatie cu caracter public sau nu?
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Informatie cu caracter public sau nu?

Solicitarea la Legea nr. 544/2001 referitoare la continutul unui contract incheiat intre o primarie si un constructor, privind reabilitarea unei strazi constituie informatie de interes public, sau prezinta o exceptie? multumesc
Cel mai recent răspuns: ionelala , utilizator 10:34, 21 Aprilie 2017
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Comisia de disciplina privind sanctionarea secretarilor, musamalizare caz ContSters98173 ContSters98173 Sunt functionar public si am solicitat Primariei de comuna, unde si lucrez, in baza Legii 544/2001,in data de 25.02.2009 sa mi se elibereze copii de pe ... (vezi toată discuția)
Musamalizare caz, comisia de disciplina, functionar public ContSters98173 ContSters98173 Sunt functionar public si am solicitat Primariei de comuna, unde si lucrez, in baza Legii 544/2001,in data de 25.02.2009 sa mi se elibereze copii de pe ... (vezi toată discuția)
Informatii de interes public URIAS URIAS Buna ziua, am solicitat unei primarii comunicarea contractului de vanzare cumparare incheiat intre aceasta si o persoana fizica. Primaria a refuzat. Sunt ... (vezi toată discuția)