avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 851 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Proces la școală
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Proces la școală

Avem un proces la școală la ora de educație civica și eu trebuie sa apar familia care a bătut un copil . Ce trebuie sa zic ?
Cel mai recent răspuns: ContSters391622 , utilizator 15:34, 21 Aprilie 2017
In ce calitate dv trebuie sa apar familia care a bătut un copil ?
E un joc de roluri, asa-i? :-) Iar tu vei fi avocatul familiei care a batut copilul? Al lor sau al altcuiva?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Renuntare avocati daniella28 daniella28 buna ziua,sunt in proces de divort si am luat de pe site 2 avocati,cu primul am facut contract,am platit 5 mil si nu m-a ajutat deloc,tot ce doream sa imi ... (vezi toată discuția)
Divort cu partaj si custodie iar tatal cu plangere penala AlinaMihaelaT AlinaMihaelaT Buna ziua. Sunt casatorita de 10 ani si am un copil de 9 ani. In timpul casniciei am achizitionat o garsoniera prin credite. Ulterior ne-am mutat in ... (vezi toată discuția)
Bullying la școală camelllia camelllia Buna ziua, am un copil clasa 5-a la un liceu. Am zis ca primele 2 luni sunt de acomodare, in special baietii incercand sa stabileasca niste ierarhii, dar in ... (vezi toată discuția)