Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Proces la școală
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Proces la școală

Avem un proces la școală la ora de educație civica și eu trebuie sa apar familia care a bătut un copil . Ce trebuie sa zic ?
In ce calitate dv trebuie sa apar familia care a bătut un copil ?
E un joc de roluri, asa-i? :-) Iar tu vei fi avocatul familiei care a batut copilul? Al lor sau al altcuiva?