Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... 18 APRILIE (a treia zi de Paste )
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

18 APRILIE (a treia zi de Paste )

In contractul colectiv de munca din invatamantul preuniversitar a treia zi de paste este declarata zi nelucratoare,fiind angajata ca personal nedidactic va rog sa-mi raspundeti daca beneficiez de ziua libera (18.04.2017)
~ Conținut șters la cerere ~
Potrivit CCM-ul invocat de dvs, data de 18.04.2017 este declarata zi nelucratoare pentru toti salariatii din invatamantul preuniversitar.