Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Impozit pe cladiri pentru persoane juridice
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Impozit pe cladiri pentru persoane juridice

Buna ziua,

Exista vreo ,,portita legala" pentru cei care nu si-au facut reevaluarea si care nu au platit pe ultimii 3 ani impozitul? Adica poate fi recalculat impozitul in urma cu 3ani daca fac reevaluarea anul acesta?
Multumesc!
ioanbita, utilizator