Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Adresa site cu harta.....?
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Adresa site cu harta.....?

Exista vreo adresa de sit in care prezinta harta localitatilor Romaniei , care prezinta inclusiv locuintele (casele)? Va rog spuneti. Va multumesc.
concret asa de detaliata harta nu prea gasesti. Ceea ce iti recomand insa sunt site-urile gen googleearth.com sau site-uri care folosesc satelitii de pe orbita ca sa fotografieze orasele.Asta ar fi o posibilitate.
Da,googleearth este o optiune buna,doar ca se vede destul de prost,abea iti recunosti propria casa.
eu mi-am vazut blocul cu ajutorul Yahoo-ului.....
Uite ca nu stiam ca si prin Yahoo! se poate face asta.
si Microsoft are serviciu de genul asta acum...si chiar e mai bun decat Google...la googlemaps poti vedea doar in mare perspectiva...la microsoft am vazut strazi B-)