Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Card de sanatate neemis
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Card de sanatate neemis

Buna! Nu am primit cardul de sanatate, am intrat pe acel site sa vedem daca e emis si am aflat ca nu s-a emis, fiind asigurata ( studenta)! ce trebuie sa fac? Multumesc anticipat!
Puteti lua legatura cu Casa Judeteana de Asigurari de Sanatate in razacareia aveti domicilul sau daca apartineti de Casa de Asigurari de Sanatate a Municipiului Bucuresti, vedeti acest link
[ link extern ]
Multumesc! Si cu ce acte ar trebui sa ma prezint acolo? Sunt studenta in Cluj, dar domiciliul e in BN! Nu pot merge aici in Cluj?
Cu o copie de pe C.I.

Trebuie sa va adresati Casei Judeţene de Asigurări de Sănătate Bistrita Nasaud.
[ link extern ] /
Multumesc frumos!