Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Adresa site cu harta.....?
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Adresa site cu harta.....?

Exista vreo adresa de sit in care prezinta harta localitatilor Romaniei , care prezinta inclusiv locuintele (casele)? Va rog spuneti. Va multumesc.
Astea ar fi cele 3 optiuni principale
[ link extern ] )
[ link extern ]
[ link extern ] )

[ link extern ]

Varianta Google are o calitate mai buna pentru harta Bucurestiului, insa am auzit ca pentru anumite orase cum ar fi Clujul, harta Yahoo este mai detaliata. Oricum, toate 3 sunt destul de vechi, deci daca vrei sa-ti vezi casa proaspat contruita pe harta, mai ai de asteptat cativa ani.