Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Facturare
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Facturare

Am o Intreprindere individuala si am emis o factura catre o firma din Ungaria pentru niste piese realizate de ii. Plata mi-a fost facuta astfel : din totalul de 2700 lei
1. op - 2000 lei
2. ch -700 lei
Este corect?
da