Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... cerere restituire proprietate legea10/2001
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

cerere restituire proprietate legea10/2001

Se mai poate depune cerere de restituire proprietate pe legea10/2001 daca nu s-a facut demers pana acum? Mentionez ca sunt mostenitor legal si am descoperit actele de proprietate abia anul acesta nefiind prinse in actul de succesiune.
Multumesc!
Puteti incerca o repunere in termen dar sansele de reusita sunt slabe. Cel putin la Bucuresti, nici gand ...