Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Sediu social firma
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Sediu social firma

As dori sa imi deschid o firma cu sediul social in Constanta iar activitatea sa o desfasor in Bucuresti. Este posibil?
sigur ca se poate.sediul social in constanta,iar punctul de lucru in bucuresti.va urez succes.